Jan. 17. - KÖSZÖNJÜK!
Kedveseink! Még mindig próbálunk magunkhoz térni a szombat óta… 💚 „Berobban a KultKapocs” – ez volt az esemény neve. Hát… ennél nagyobbat tényleg nem is robbanhattunk volna. 💥 Legmerészebb álmainkban sem gondoltuk, hogy TÖBB MINT 100-an lesztek kíváncsiak ránk – ráadásul úgy, hogy az eső sem kímélt bennünket. 🙏 NAGYON KÖSZÖNJÜK MINDENKINEK, AKI ELJÖTT! FANTASZTIKUSAK
2026 jan 20.